Najlepsze masaże

Masaż klasyczny Gniezno

Masaż klasyczny

Najpopularniejszy rodzaj masażu w Polsce.

Można go stosować na każdą partię ciała, masaż ma działanie przeciwbólowe i uspokajające. Jego głównym zadaniem jest: uelastycznienie tkanek, rozluźnienie lub pobudzenie mięśni, rozluźnienie powięzi, poprawienie ruchomości w stawach, poprawienie ukrwienia i odżywienia tkanek przy użyciu odpowiednich technik masażu. Siła masażu konsultowana jest z klientem na bieżąco.

60min – 150zł
40min – 120zł

Masaż relaksacyjny Gniezno

Masaż relaksacyjny

Masaż wykonywany z wyczuciem i w wolnym tempie. Główne zadanie tego masażu to odprężenie całego ciała poprzez delikatne masowanie dobranymi technikami – głaskanie, rozcieranie i delikatne ugniatanie. Wszystkie ruchy wykonywane powoli w rytm muzyki.

W efekcie oddziałuje on na skórę, zakończenia nerwowe w skórze, układ krwionośny, limfatyczny, a także na ośrodkowy układ nerwowy i układ hormonalny czyli na umysł i emocje człowieka. Sprawdź – Masaż relaksacyjny Gniezno.

60min – 150zł
40min – 120zł

Masaż bańką chińską Gniezno

Masaż bańką chińską

Wykorzystując próżnię zasysa skórę i znajdujące się pod nią tkanki. Dzięki czemu masaż zwiększa przekrwienie, które daje lepsze dotlenienie i metabolizm komórek skóry i tkanki podskórnej. Doskonale poprawia ich ukrwienie, ujędrnia skórę, zmniejsza napięcie mięśni i usuwa zbędny naskórek. Masaż bańką chińską można wykonać na: plecy, ręce i nogi.
Masaże nie są bolesne jak mogłoby się wydawać. A na skórze z pewnością nie zobaczymy siniaków.

40min – 120zł
30min – 100zł

Masaż sportowy Gniezno

Masaż przy pomocy urządzenia Hypervolt, szczególnie wskazany przy uczuciu napiętych i zmęczonych mięśni. Sprawdzi się dla sportowców lub osób bardziej umięśnionych. Gwarantuję, że masaż przy użyciu Hypervolta robi robotę i daje inne odczucia niż masaż ręczny. Idealnie rozluźnia napięte mięśnie i pomaga w szybszej ich regeneracji, w połączeniu z masażem klasycznym.

60min – 160zł
40min – 130zł

Najczęściej wybierane
PLECY 40min/60min
120zł/150zł
KOMPLET (plecy + nogi) 60min.
150zł
KOMPLET PREMIUM (oliwka perfumowana) 50min
160zł
KOMPLET SPORT (massager + balsam) 60min
160zł
3x VOUCHER 40min (masaż do wyboru)
350zł
Dojazd
Na terenie Gniezna
Za darmo
Poza Gnieznem - kilometry liczone od "Dziekanki"
1zł/km