Masaż Gniezno

Masaż z dojazdem do klienta


Masaże Gniezno

Leczniczy, głęboki, a może relaksacyjny masaż? W Gnieźnie możesz doświadczyć każdego z nich i wprowadzić swoje ciało w stan niczym niezakłóconego odprężenia. Wspólnie dostosujemy rodzaj masażu i jego natężenie do Twoich potrzeb i oczekiwań, aby spotkanie było czystą przyjemnością – zarówno dla ciała, jak i ducha.

Dojeżdżam do klienta, dlatego realizuję masaże w Gnieźnie i jego okolicach. Dostarczam także swój sprzęt i wszelkie niezbędne dodatki (np. olejki), dlatego Twoim jedynym zadaniem jest się zrelaksować i w pełni poddać przyjemności płynącej z dobrze wykonanego zabiegu.

Masaż w domu klienta

Przyjadę pod wskazany adres o ustalonej wcześniej godzinie.

Własny, profesjonalny sprzęt

Używam sprawdzonych środków i najlepszego na polskim rynku sprzętu.

Profesjonalne podejście

Dopasowuję masaż pod potrzeby klienta. Dbam o dobre samopoczucie podczas masażu.

Co Cię czeka? Masaż dobrany do indywidualnych potrzeb, muzyka relaksacyjna i maksymalne odprężenie. Dbam o to, aby klient otrzymał usługę skrojoną na miarę jego potrzeb, dlatego podchodzę indywidualnie do każdego przypadku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. W końcu satysfakcja klienta jest dla mnie najważniejsza.

Napisz lub zadzwoń i umów się na masaż. W Gnieźnie to jedno z najprzyjemniejszych doświadczeń, które Cię czeka. O tym jednak najlepiej przekonać się na własnej skórze (i to dosłownie), do czego serdecznie zachęcam.

O mnie

Masażysta Gniezno

Kim jestem? Najprościej rzecz ujmując – masażystą z Gniezna – ale pod tym określeniem kryje się znacznie więcej.

Od 2017 realizuję się w tym zawodzie. Mam za sobą lata edukacji, dodatkowe kursy oraz setki zleceń, dzięki którym nauczyłem się, jak zadbać nie tylko o ciało, ale i ducha klienta. W końcu dobry masaż powinien ułatwiać osiągnięcie stanu pełnej relaksacji, podczas którego codzienne troski przestają mieć znaczenie.

Staram się, aby każdy mój klient mógł osiągnąć maksimum zadowolenia podczas masażu. I to bez względu na to, czy jest to masaż relaksacyjny, czy sportowy, ponieważ do każdego podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Stale też poszerzam swoją wiedzę i się rozwijam, co pozwala mi jeszcze lepiej wychodzić naprzeciw potrzebom moich klientów. Ciało ludzkie to niesamowita maszyna, a odpowiednio zadbana, odpłaci się dobrym zdrowiem i wyglądem. Pozwól mi w tym pomóc.
Jeżeli więc szukasz dobrego masażysty w Gnieźnie, dobrze trafiłeś. Zapraszam do sprawdzenia oferty i kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepszy dla Ciebie masaż.

Masaż z dojazdem do klienta


Masaż Gniezno i okolice

Masaż ma wiele zalet, w tym: złagodzenie napięcia mięśni, poprawienie krążenia i układu limfatycznego, zmniejszenie bólu i stresu. Badania wykazują, że masaż może być skutecznym narzędziem do leczenia odcinkowego bólu pleców, ramion i pachwin oraz innych problemów w tym obszarze.

Aby tak się stało, musi on być wykonany prawidłowo. Jak wygląda dobrze przeprowadzony masaż? Gniezno i okolice miasta to obszar moich działań (realizuję dojazdy do klienta), a moi odbiorcy mogą osobiście przekonać się o prozdrowotnej sile dobrego masażu.
Masaż wykonuję w sposób jak najbardziej naturalny, dzięki czemu pozwala on na uzyskanie optymalnych efektów. Gładkie, powolne ruchy połączone z delikatnym rozluźnianiem mięśni ograniczają ból, wywołany np. ćwiczeniami lub pracą.
Masaże w Gnieźnie jeszcze nigdy nie były tak przyjemne. Sprawdź to osobiście i zadbaj odpowiednio o swoje ciało.

Masaże


Cennik
Masaż
Masaż kręgosłupa - 40min.
100zł
Masaż kręgosłupa - 60min.
140zł
Masaż relaksacyjny - 40min.
100zł
Masaż relaksacyjny - 60min.
140zł
Masaż sportowy (lodem lub ręczny) - 30min.
90zł
Masaż relaksacyjny (czekoladą lub miodem) - 50min.
180zł
Masaż wibracyjny Hypervolt - dodatek do każdego masażu.
+10zł
Masaż bańką chińską 30min./40min./60min.
100zł/120zł/160zł
Serie masaży
Seria 3 masaży po 40min.
240zł
NAJTANIEJ! Seria 5 masaży po 30min. (10dni ważności)
70zł/masaż
Dwa lub trzy masaże – podczas jednego spotkania
od 90zł
Cztery masaże i więcej – podczas jednego spotkania.
od 80zł/masaż
Dojazd
Na terenie Gniezna
Za darmo
Poza Gnieznem - kilometry liczone od "Dziekanki"
0,80zł/km